Zbieraj naklejki za odbyte lekcje w Novakid i wymieniaj na atrakcyjne nagrody
Twoje dziecko, biorąc udział w lekcjach w czerwcu i lipcu, zbiera specjalne odznaczenia – naklejki. Dowiedz się, na co możesz je wymienić!
Wymień naklejki na nagrody.
Promocja trwa do 31.07.2021
Zbieraj naklejki za odbyte lekcje w Novakid i wymieniaj na atrakcyjne nagrody
Twoje dziecko, biorąc udział w lekcjach w czerwcu i lipcu, zbiera specjalne odznaczenia – naklejki. Dowiedz się, na co możesz je wymienić!
Wymień naklejki na nagrody. Promocja trwa do 31.07.2021
Sprawdź, jak wymienić naklejki na nagrody
Wypełniasz formularz
Zapisz dziecko na lekcje angielskiego w Novakid
Dziecko bierze udział w zajęciach
Aby zgłosić się do akcji, wypełnij krótki formularz. Gdy to zrobisz, wyślemy Ci na maila dyplomy z miejscami na naklejki – w wersji kolorowej oraz czarno-białej do wydrukowania.
Wykup lekcje w czerwcu-lipcu, ułuż harmonogram tak, aby zdążyć odbyć 20 lekcji. Jeżeli jeszcze Twoje dziecko nie jest uczniem Novakid - zapisz je na bezpłatną lekcję próbną. Lekcja próbna też się liczy :)
Za każde zajęcia nakleja na dyplom jedną naklejkę. Wydrukuj dyplomy z miejscem na naklejki (wersję czarno-białą możecie pokolorować :), przyklejajcie dołączone do dyplomu motywujące naklejki (wydrukuj je i wytnij razem z dzieckiem). Możesz też (zamiast naklejek) pokolorować pole po każdej odbytej lekcji
Aby wziąć udział w akcji wymieniania naklejek na nagrody, postępuj według poniższych wskazówek:
Odbierasz nagrody
Gdy zbierzesz odpowiednią ilość naklejek, skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby odebrać nagrodę. Pamiętaj, że jeśli udostępnisz wypełniony arkusz w swoich social mediach i oznaczysz nasz profil, masz szansę na dodatkowe bonusy. Szczegóły w BOK.
Wymieniaj naklejki na nagrody
5 naklejek - 50 PLN bonus na konto Novakid

10 naklejek - zestaw kreatywny od Janod

20 naklejek - voucher na zakupy w Allegro/ Empik o wartości 50 zł
Dlaczego dzieci i rodzice kochają Novakid?
Novakid to szkoła angielskiego online dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, których wyróżnia cudowne podejście do dzieci. Wiemy, że każde dziecko jest niezwykłe i zasługuje na szacunek oraz dobrą przyszłość. Dlatego na naszych zajęciach uczniowie czują się bezpiecznie. Szybko przełamują barierę językową, a wysokie standardy nauczania gwarantują widoczne efekty w nauce już po pierwszych lekcjach.
Zapewnij dziecku najlepszy angielski w Novakid i odbieraj atrakcyjne nagrody
Tylko chwila dzieli Cię od możliwości zbierania punktów, które później wymienisz na nagrody. Wypełnij ten krótki formularz, a my wyślemy Ci arkusz z miejscem na naklejki! Wydrukuj go i zacznijcie zbierać punkty.
© Novakid, 2017 - 2021
SZKOŁA NOVAKID
Jesteśmy online szkołą języka angielskiego, w której dzieci w wieku 4-12 lat uczą się z anglojęzycznymi nauczycielami według programaów spełniających europejskie standardy CEFR.
JAK NAS ZNALEŹĆ?
ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Wypełnij formularz
Uzupełnij dane i otrzymaj certyfikat do zbierania naklejek