Angielski online w Novakid to gwarancja skuteczności oraz szybkich efektów. Twoje dziecko przełamie barierę językową i rozwinie umiejętności w przyjaznej atmosferze, dzięki nowoczesnemu, autorskiemu i spersonalizowanemu programowi nauczania.
Angielski dla dzieci może być cool i dawać efekty
Rodziców dostrzega znaczną poprawę już po 2 miesiącach nauki w Novakid
Nauczycieli z certyfikatami CELTA, TEFL, TESOL, TKT5
Zadowolonych rodziców z 30 krajów
Angielski w szkole nie wystarcza?
Dodatkowe zajęcia rozbijają plan dnia?
Brak pewności, czy zajęcia spodobają się dziecku?
Angielski w szkole czy przedszkolu to za mało? Dziecko potrzebuje więcej czasu albo wręcz przeciwnie – nudzi się na lekcjach? W Novakid nauczyciel native speaker podchodzi do jego potrzeb indywidualnie. Plan nauczania przygotowany jest w ten sposób, aby uczeń mógł rozwijać swoje umiejętności, poznawać słówka i więcej mówić – a wszystko to w przyjaznej atmosferze.
Angielski w szkole stacjonarnej to dodatkowy koszt oraz czas. Dojazd, szukanie miejsca, stanie w korkach – to wszystko kosztuje! W Novakid nie ma tego problemu. Co więcej – samodzielnie ustalasz, kiedy i o której odbędą się lekcje. Dzięki temu masz pełną swobodę w dopasowaniu dodatkowych zajęć do harmonogramu domowników.
Nikt nie lubi kupować kota w worku. W Novakid doskonale o tym wiemy! Rozumiemy też, że kwestia edukacji Twojego dziecka jest dla Ciebie niezwykle istotna. Dlatego u nas możesz wziąć udział w darmowej lekcji próbnej. Dzięki temu poznasz nauczycieli oraz naszą metodę – zanim zdecydujesz się na zakup jednego z wygodnych abonamentów lekcji!
Znajomość angielskiego to obowiązkowy punkt w CV. Dzięki temu szanse na lepiej płatne stanowisko wzrastają. Zagraniczny staż, praca w międzynarodowej firmie z klientami z całego świata? Angielski to umożliwi!
Lepsza praca
Znajomość angielskiego to gwarancja większych możliwości. Podróżowanie, poznawanie obcych kultur, dostęp do materiałów naukowych, filmów, seriali… Z angielskim cały świat stoi przed nami otworem!
Poszerzenie horyzontów
Dodatkowy angielski pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników w szkole. Umożliwi wyjazd na zagraniczne uczelnie, zdobycie stypendiów, pomoże w obraniu ścieżki kariery zwieńczonej sukcesem Twojego dziecka.
Dostęp do wiedzy
Dlaczego nauka angielskiego się opłaca?
Lepsza praca
Znajomość angielskiego to obowiązkowy punkt w CV. Dzięki temu szanse na lepiej płatne stanowisko wzrastają. Zagraniczny staż, praca w międzynarodowej firmie z klientami z całego świata? Angielski to umożliwi!
Novakid to szkoła, która stawia na pierwszym miejscu dziecko i jego potrzeby. Nie zapominamy jednak o rodzicach! Dlatego właśnie nasza szkoła jest kochana przez maluchy i polecana przez rodziców. Sprawdź, co @blondpanidomu sądzi o Novakid!
Zobacz, dlaczego rodzice nas polecają
Jak działa Novakid?
Pierwszym krokiem jest odbycie darmowej lekcji próbnej. Dzięki temu dziecko pozna nauczyciela, zobaczy, jak wyglądają lekcje. Dowiecie się, dlaczego warto się u nas uczyć! Następnym krokiem jest wybór jednego z wygodnych abonamentów.
Darmowa lekcja próbna
W czasie lekcji dziecko jest aktywizowane do nauki poprzez interaktywne gry i zabawy. Odbywa wirtualne wycieczki, opowiada o swoich pasjach, śpiewa, koloruje, rozwiązuje zagadki. Dzięki temu się nie nudzi, ani nie stresuje – a efekty przychodzą naprawdę szybko!
Bezstresowa nauka pełna zabawy
Ucząc się w Novakid nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Wszystkie materiały, w tym dodatkowe, zadania domowe – znajdziesz na naszej platformie. Dziecko nie musi dźwigać podręczników, może w każdej chwili powtórzyć lekcję lub wykonać zadania uzupełniające wiedzę.
Wszystko na jednej platformie – bez dodatkowych kosztów
Novakid to #1 szkoła angielskiego
online według Jason Partners
W rankingu Jason Partners zajęliśmy pierwsze miejsce wśród szkół języka angielskiego w Europie! Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, ale wciąż najważniejsze jest dla nas zadowolenie uczniów oraz satysfakcja rodziców. Razem z Wami pracujemy na wszystkie sukcesy!
Jesteśmy szkołą numer 1 w Europie
Angielski to coś, co naprawdę warto znać. Zapisując dziecko do Novakid, masz pewność, że nauczy się mówić płynnie – bez stresu i nudy.
Stwórz lepszą przyszłość dla swojego dziecka – angielski zostanie z nim na zawsze!
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021