Angielski online w Novakid to gwarancja skuteczności oraz szybkich efektów. Twoje dziecko przełamie barierę językową i rozwinie umiejętności w przyjaznej atmosferze, dzięki nowoczesnemu, autorskiemu i spersonalizowanemu programowi nauczania.
Ponad 52 000 zadowolonych rodziców
Angielski dla dzieci może być cool i dawać efekty
Angielski w szkole nie wystarcza?
Dodatkowe zajęcia rozbijają plan dnia?
Brak pewności, czy zajęcia spodobają się dziecku?
Angielski w szkole czy przedszkolu to za mało? Dziecko potrzebuje więcej czasu albo wręcz przeciwnie – nudzi się na lekcjach? W Novakid nauczyciel native speaker podchodzi do jego potrzeb indywidualnie. Plan nauczania przygotowany jest w ten sposób, aby uczeń mógł rozwijać swoje umiejętności, poznawać słówka i więcej mówić – a wszystko to w przyjaznej atmosferze.
Angielski w szkole stacjonarnej to dodatkowy koszt oraz czas. Dojazd, szukanie miejsca, stanie w korkach – to wszystko kosztuje! W Novakid nie ma tego problemu. Co więcej – samodzielnie ustalasz, kiedy i o której odbędą się lekcje. Dzięki temu masz pełną swobodę w dopasowaniu dodatkowych zajęć do harmonogramu domowników.
Nikt nie lubi kupować kota w worku. W Novakid doskonale o tym wiemy! Rozumiemy też, że kwestia edukacji Twojego dziecka jest dla Ciebie niezwykle istotna. Dlatego u nas możesz wziąć udział w darmowej lekcji próbnej. Dzięki temu poznasz nauczycieli oraz naszą metodę – zanim zdecydujesz się na zakup jednego z wygodnych abonamentów lekcji!
Znajomość angielskiego to gwarancja większych możliwości. Podróżowanie, poznawanie obcych kultur, dostęp do materiałów naukowych, filmów, seriali… Z angielskim cały świat stoi przed nami otworem!
Poszerzenie horyzontów
Dodatkowy angielski pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników w szkole. Umożliwi wyjazd na zagraniczne uczelnie, zdobycie stypendiów, pomoże w obraniu ścieżki kariery zwieńczonej sukcesem Twojego dziecka.
Dostęp do wiedzy
Dlaczego nauka angielskiego się opłaca?
Lepsza praca
Znajomość angielskiego to obowiązkowy punkt w CV. Dzięki temu szanse na lepiej płatne stanowisko wzrastają. Zagraniczny staż, praca w międzynarodowej firmie z klientami z całego świata? Angielski to umożliwi!
Novakid to szkoła, która stawia na pierwszym miejscu dziecko i jego potrzeby. Nie zapominamy jednak o rodzicach! Dlatego właśnie nasza szkoła jest kochana przez maluchy i polecana przez rodziców. Sprawdź, co @blondpanidomu sądzi o Novakid!
Zobacz, dlaczego rodzice nas polecają
Jak działa Novakid?
Pierwszym krokiem jest odbycie darmowej lekcji próbnej. Dzięki temu dziecko pozna nauczyciela, zobaczy, jak wyglądają lekcje. Dowiecie się, dlaczego warto się u nas uczyć! Następnym krokiem jest wybór jednego z wygodnych abonamentów.
Darmowa lekcja próbna
W czasie lekcji dziecko jest aktywizowane do nauki poprzez interaktywne gry i zabawy. Odbywa wirtualne wycieczki, opowiada o swoich pasjach, śpiewa, koloruje, rozwiązuje zagadki. Dzięki temu się nie nudzi, ani nie stresuje – a efekty przychodzą naprawdę szybko!
Bezstresowa nauka pełna zabawy
Ucząc się w Novakid nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Wszystkie materiały, w tym dodatkowe, zadania domowe – znajdziesz na naszej platformie. Dziecko nie musi dźwigać podręczników, może w każdej chwili powtórzyć lekcję lub wykonać zadania uzupełniające wiedzę.
Wszystko na jednej platformie – bez dodatkowych kosztów
Sprawdź, dlaczego uczniowie nas kochają, a rodzice nam ufają
Sprawdź, dlaczego uczniowie nas kochają, a rodzice nam ufają
Wybierz wygodny abonament i dostosuj plan zajęć do Waszych potrzeb
W Novakid oferujemy szereg planów zajęciowych dostosowanych specjalnie do potrzeb Twoich i Twojego dziecka. Wybierz interesującą Cię opcję i skorzystaj z darmowej pierwszej lekcji.
Zajęcia z nauczycielami, którzy biegle posługują się językiem angielskim i nie mówią w języku ojczystym dziecka.
Lekcje z native speakerami (Wielka Brytania, USA, RPA, Kanada)
83 zł
/ lekcja
Subskrypcja 4 lekcji
1 lekcja tygodniowo
Lekcje 1:1
Lekcja trwa 25 minut
67 zł
/ lekcja
Subskrypcja 8 lekcji
2 lekcje tygodniowo
Lekcje 1:1
Lekcja trwa 25 minut
62 zł
/ lekcja
Subskrypcja 12 lekcji
3 lekcje tygodniowo
Lekcje 1:1
Lekcja trwa 25 minut
Lekcja trwa 25 minut
Lekcje 1:1
1 lekcja tygodniowo
Subskrypcja 4 lekcji
/ lekcja
33 zł
Lekcja trwa 25 minut
Lekcje 1:1
2 lekcje tygodniowo
Subskrypcja 8 lekcji
/ lekcja
29 zł
/ lekcja
29 zł
Subskrypcja 12 lekcji
Lekcja trwa 25 minut
Lekcje 1:1
3 lekcje tygodniowo
W rankingu Jason Partners zajęliśmy pierwsze miejsce wśród szkół języka angielskiego w Europie! Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, ale wciąż najważniejsze jest dla nas zadowolenie uczniów oraz satysfakcja rodziców. Razem z Wami pracujemy na wszystkie sukcesy!
Novakid to #1 szkoła angielskiego
online według Jason Partners
Jesteśmy szkołą numer 1 w Europie
FAQ
Ile kosztują zajęcia w Novakid?
Ceny lekcji uzależnione są od danego modelu subskrypcji. Zaczynają się już od 28 złotych.
Jacy nauczyciele uczą w Novakid?
W Novakid uczą zarówno native speakerzy, jak i osoby, które biegle posługują się językiem angielskim. Wszyscy nauczyciele Novakid to posiadacze międzynarodowych dyplomów i certyfikatów nauczycielskich CELTA, TEFL, TESOL, TKT.
Czy pierwsza lekcja jest darmowa?
Tak – za pierwszą lekcję nic nie płacisz. Możesz po niej zrezygnować i nie jesteś zobowiązany do kontynuowania nauki.
Jak prowadzone są zajęcia?
Zajęcia prowadzone są indywidualnie, 1:1. Dzięki temu dziecko otrzymuje 100% uwagi nauczyciela. Wszystko odbywa się na platformie online. Lekcje trwają 25 minut i są prowadzone z wykorzystaniem gier i zabaw – dzięki czemu dziecko uczy się skuteczniej, bez stresu i nudy.
Angielski to coś, co naprawdę warto znać. Zapisując dziecko do Novakid, masz pewność, że nauczy się mówić płynnie – bez stresu i nudy.
Stwórz dla swojego dziecka lepszą przyszłość – angielski zostanie z nim na zawsze
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021