Novakid to #1 szkoła angielskiego online według Jason Partners
Close
marzenia poprzez
Zapewnienie edukacji to najlepszy sposób na to, aby pomóc dziecku realizować marzenia, plany i cele. Znajomość angielskiego to pierwszy krok na tej ścieżce. Dzięki nauce w Novakid, Twoje dziecko będzie mówiło po angielsku płynnie i bez stresu.
Dopiero po próbnej lekcji zdecydujesz czy chcesz aby Twoje dziecko uczyło się z Novakid
naukę angielskiego?
Chcesz pomóc dziecku spełniać
marzenia poprzez
Zapewnienie edukacji to najlepszy sposób na to, aby pomóc dziecku realizować marzenia, plany i cele. Znajomość angielskiego to pierwszy krok na tej ścieżce. Dzięki nauce w Novakid, Twoje dziecko będzie mówiło po angielsku płynnie i bez stresu.
Dopiero po próbnej lekcji zdecydujesz czy chcesz aby Twoje dziecko uczyło się z Novakid
naukę angielskiego?
Chcesz pomóc dziecku spełniać
Czym jest Novakid?
Novakid to szkoła angielskiego online dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, których wyróżnia cudowne podejście do dzieci. Wiemy, że każde dziecko jest niezwykłe i zasługuje na szacunek oraz dobrą przyszłość. Dlatego na naszych zajęciach uczniowie czują się bezpiecznie. Szybko przełamują barierę językową, a wysokie standardy nauczania gwarantują widoczne efekty w nauce już po pierwszych lekcjach.
Dlaczego my?
100% uwagi dla dziecka
Indywidualny program
Bez nudy i stresu
W Novakid lekcje odbywają się 1:1. Nauczyciel skupia się tylko na Twoim dziecku oraz jego potrzebach. Dzięki temu nawet nieśmiałe dzieci szybciej przełamują strach i barierę językową.
Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego program nauczania jest stworzony indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i umiejętności ucznia oraz jego poziomu znajomości języka.
Nauka nie musi być nudna i stresująca. Dlatego wykorzystujemy elementy grywalizacji, wprowadzamy elementy ruchu i zabawy. Dzięki temu dzieci uczą się szybciej i kochają zajęcia w Novakid!
Zobacz jakie to proste!
Planuj wygodnie
Wybieraj i zmieniaj
Obserwuj postępy
Ustalaj terminy i godziny zajęć gdziekolwiek jesteś – tak, aby pasowały do Waszych planów. Korzystaj z dowolnego urządzenia – wszystko dzieje się online, nie musisz pobierać żadnych programów!
Masz pełną kontrolę nad tym, z jakim nauczycielem uczy się Twoje dziecko – jeśli chcesz, możesz go zmienić. Wybierz jeden z modeli subskrypcji – od 4 do nawet 48 lekcji!
Na naszej platformie sprawdzisz opinie nauczycieli o postępach Twojego dziecka, obejrzysz nagrania z jego lekcji oraz skorzystasz z dodatkowych materiałów i zadań domowych.
Opinie
Kamila
Magda
Łukasz
"Syn dopiero od miesiąca uczy się w szkole Novakid, a zrobił większe postępy, niż przez pół roku nauki w szkole podstawowej"
"Nie wychodząc z domu, moje dzieci otrzymały dużą dawkę wiedzy i zabawy jednocześnie! :)"
"Miejsce w którym mój syn uczy się nie tylko angielskiego ale też poznaje osoby z całego świata."
FAQ
Ile kosztują zajęcia w Novakid?
Ceny lekcji uzależnione są od danego modelu subskrypcji. Zaczynają się już od 24 złotych.
Jacy nauczyciele uczą w Novakid?
W Novakid uczą zarówno native speakerzy, jak i osoby, które biegle posługują się językiem angielskim. Wszyscy nauczyciele Novakid to posiadacze międzynarodowych dyplomów i certyfikatów nauczycielskich CELTA, TEFL, TESOL, TKT.
Czy pierwsza lekcja jest darmowa?
Tak – za pierwszą lekcję nic nie płacisz. Możesz po niej zrezygnować i nie jesteś zobowiązany do kontynuowania nauki.
Jak prowadzone są zajęcia?
Zajęcia prowadzone są indywidualnie, 1:1. Dzięki temu dziecko otrzymuje 100% uwagi nauczyciela. Wszystko odbywa się na platformie online. Lekcje trwają 25 minut i są prowadzone z wykorzystaniem gier i zabaw – dzięki czemu dziecko uczy się skuteczniej, bez stresu i nudy.
Twoje dziecko może spełniać marzenia – pomóż mu w tym!
Zapisz się na darmową lekcję próbną i sprawdź, jak Novakid może pomóc w realizowaniu planów Twojego dziecka!
Dopiero po próbnej lekcji zdecydujesz czy chcesz aby Twoje dziecko uczyło się z Novakid.
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021