Lekcje angielskiego, które prowadzone są w formie gier i zabaw są efektywniejsze niż klasyczne zajęcia. Dlatego właśnie w Novakid dzieci nie uczą się przestarzałymi metodami sprzed lat – stawiamy na nowoczesne, efektywne i spersonalizowane podejście.
Efektywna nauka angielskiego dla Twojego dziecka
Spersonalizowane lekcje 1:1
Wszystko w jednym miejscu
Nauka z native speakerami
W Novakid podchodzimy do każdego ucznia indywidualnie. Planując lekcje, uwzględniamy jego zainteresowania, umiejętności oraz potrzeby. Lekcje odbywają się 1:1, więc nauczyciel może poświęcić dziecku 100% uwagi. Masz pewność, że osiągniemy maksimum efektu, nie przeciążając możliwości malucha!
Na naszej platformie znajdziesz wszystko, co niezbędne do nauki! Nie tylko materiały z lekcji, ale także dodatkowe zadania, ćwiczenia i rozwijające gry. Nie musisz za nic dodatkowo płacić, a dziecko nie jest zmuszone do dźwigania podręczników i zeszytów ćwiczeń. Dodatkowo na platformie sprawdzisz postępy dziecka i informacje od nauczyciela.
W Novakid uczą native speakerzy. Dzięki temu dzieci poznają prawdziwe akcenty, mają kontakt z rodzimymi użytkownikami języka. Poznają naturalny, swobodny styl wypowiedzi, typowy dla mieszkańców danego kraju (USA, Kanada, UK, Australia). Jest to niezwykle korzystne dla dalszego rozwoju i nauki.
Dzieci nie boją się i nie stresują na naszych lekcjach. Zamiast tego dobrze się bawią, przełamując barierę językową. To wszystko sprawia, że efekty pojawiają się szybciej i zostają z uczniem na zawsze.
Szybkie i trwałe efekty
W nauce języków obcych najważniejsze to nie bać się mówić. Niestety, tradycyjne szkolnictwo utrudnia wielu dzieciom swobodne wypowiedzi. W Novakid uczeń nie jest oceniany – czuje się bezpiecznie, więc szybko zaczyna mówić swobodnie.
Dziecko nie boi się mówić
Nauka z Novakid daje coś więcej niż znajomość angielskiego. Daje dziecku poczucie wartości, wzmacnia pewność siebie malucha, pokazuje mu, że jego pasje są ważne, a jego zdanie się liczy. Wpływa to niezwykle pozytywnie na jego rozwój.
Dziecko zdobywa pewność siebie
Co daje nauka z Novakid?
Na wideo zobaczysz, jak wygląda lekcja w Novakid. Pamiętaj – możesz wziąć udział w darmowej lekcji próbnej, w czasie której przekonacie się, dlaczego warto zapisać się do Novakid!
Zobacz, jak wyglądają lekcje w Novakid
Wybierz wygodny abonament i dostosuj plan zajęć do Waszych potrzeb
Najpopularniejsze
Subskrypcja 4 lekcje
33 zł / lekcja
1 lekcja tygodniowo

Lekcje 1:1

Lekcja trwa 25 minut
Subskrypcja 12 lekcji
29 zł / lekcja
3 lekcje tygodniowo

Lekcje 1:1

Lekcja trwa 25 minut
2 lekcje tygodniowo

Lekcje 1:1

Lekcja trwa 25 minut
29 zł / lekcja
Subskrypcja 8 lekcji
Zobacz, co sądzą o Novakid inni rodzice
Kamila
Magda
Łukasz
"Syn dopiero od miesiąca uczy się w szkole Novakid, a zrobił większe postępy, niż przez pół roku nauki w szkole podstawowej"
"Nie wychodząc z domu, moje dzieci otrzymały dużą dawkę wiedzy i zabawy jednocześnie! :)"
"Miejsce w którym mój syn uczy się nie tylko angielskiego ale też poznaje osoby z całego świata."
FAQ
Ile kosztują zajęcia w Novakid?
Ceny lekcji uzależnione są od danego modelu subskrypcji. Zaczynają się już od 24 złotych.
Jacy nauczyciele uczą w Novakid?
W Novakid uczą zarówno native speakerzy, jak i osoby, które biegle posługują się językiem angielskim. Wszyscy nauczyciele Novakid to posiadacze międzynarodowych dyplomów i certyfikatów nauczycielskich CELTA, TEFL, TESOL, TKT.
Czy pierwsza lekcja jest darmowa?
Tak – za pierwszą lekcję nic nie płacisz. Możesz po niej zrezygnować i nie jesteś zobowiązany do kontynuowania nauki.
Jak prowadzone są zajęcia?
Zajęcia prowadzone są indywidualnie, 1:1. Dzięki temu dziecko otrzymuje 100% uwagi nauczyciela. Wszystko odbywa się na platformie online. Lekcje trwają 25 minut i są prowadzone z wykorzystaniem gier i zabaw – dzięki czemu dziecko uczy się skuteczniej, bez stresu i nudy.
Daj swojemu dziecku szansę na lepszą przyszłość – zapisz go na lekcje w Novakid. Przekonaj się, jak szybko zobaczysz efekty.
Dołączcie do 45 000 uczniów Novakid
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021