Nauka angielskiego dla dzieci – z dowolnego miejsca na świecie
Novakid to szkoła online, ucząca dzieci w wieku 4-12 lat praktycznego angielskiego, który przydaje się w prawdziwym życiu. Dzięki kreatywnemu, indywidualnemu podejściu do uczniów, skutecznemu programowi, fantastycznym nauczycielom oraz wygodzie dla rodziców, jesteśmy liderem na rynku! Chcesz dołączyć do naszych zadowolonych klientów?
Nauka angielskiego dla dzieci - z dowolnego miejsca na świecie

Novakid to szkoła online, ucząca dzieci w wieku 4-12 lat praktycznego angielskiego, który przydaje się w prawdziwym życiu. Dzięki kreatywnemu, indywidualnemu podejściu do uczniów, skutecznemu programowi, fantastycznym nauczycielom oraz wygodzie dla rodziców, jesteśmy liderem na rynku! Chcesz dołączyć do naszych zadowolonych klientów?
Otrzymaj 4 lekcje gratis przy zakupie subskrypcji!
Jak odebrać darmowe lekcje?
  1. Przejdź lekcję próbną.
  2. Zakup subkrypcję.
  3. Lekcje zostaną automatycznie naliczone na Twoje konto
Dlaczego dzieci powinny uczyć się angielskiego?
Znalezienie dobrej pracy
Dostęp do edukacji
Zagraniczne podróże
Choć dzieci nie myślą o tak odległej perspektywie, rodzice często martwią się o to, czy ich pociecha znajdzie w przyszłości dobrą pracę. Znajomość angielskiego to szansa na lepsze zatrudnienie, miejsce w międzynarodowej firmie, awans. Ta umiejętność otwiera przed nami większe możliwości.
Ilość materiałów naukowych dostępnych po angielsku jest ogromna. Znając język, Twoje dziecko będzie miało do nich dostęp! Co więcej, czeka na nie szansa zagranicznych staży, nauki na najlepszych uniwersytetach świata oraz udział w konferencjach naukowych, które mogą otworzyć przed nim niepowtarzalne perspektywy.
Po angielsku mówi się na całym świecie, często w nawet najbardziej egzotycznych miejscach. Dzięki temu podróżowanie staje się realną możliwością! A przecież zwiedzanie dalekich krajów, poznawanie obcych kultur, smaków, widoków – to niesamowita przygoda. Dzięki znajomości angielskiego – jest ona możliwa.
Ułatwienie w codzienności
Choć angielski przydaje się w wielu szczególnych okolicznościach, nie można zapomnieć, jak wielkim ułatwieniem jest także na co dzień. Korzystanie z Internetu, oglądanie filmów czy seriali, rozwijanie pasji – dzięki znajomości angielskiego, to wszystko staje się łatwiejsze, wygodniejsze i szybsze.
Wiemy, że dobro Twojego dziecka jest najważniejsze! Dobra znajomość angielskiego może mu pomóc.
Dlaczego angielski w wakacje z Novakid to dobry pomysł?
Dziecko nie przerywa nauki
Nie musisz nigdzie dojeżdżać
Samodzielnie ustal grafik zajęć
Przerwa w nauce może spowodować obniżenie wyników, większy stres na początku nowego roku szkolnego, zahamuje postępy. Angielski w Novakid w wakacje to gwarancja skutecznej nauki oraz dobrej zabawy – dziecko będzie robiło postępy w miłej, bezpiecznej atmosferze.
Nauka w Novakid przebiega online. Dzięki temu dzieci mogą uczyć się z każdego miejsca! Lekcje odbędą się u dziadków, na plaży, w górach, na egzotycznych wakacjach. Wystarczy komputer lub tablet oraz dostęp do Internetu.
W wakacje dużo się dzieje, trudno jest zaplanować wszystko tak, aby nie było żadnych niespodzianek. W Novakid możesz samodzielnie zaplanować ilość lekcji w miesiącu, terminy oraz godzinę. Masz także wpływ na wybór nauczyciela. Ponieważ nauka przebiega w formie zabawy, dziecko nie znudzi się, ani nie zmęczy.
Jak działa Novakid?
Zapisz się na darmową lekcję próbną
Wybierz odpowiednią subskrypcję
Zacznijcie naukę w Novakid
To pierwszy krok! Dzięki darmowej lekcji próbnej nie kupujesz niczego w ciemno. Dokładnie wiesz, na co się decydujesz.
Możesz wybrać najwygodniejszą dla Ciebie subskrypcję, w zależności od potrzeb, wiedzy oraz umiejętności dziecka.
Samodzielnie ustalasz terminy i godziny lekcji, możesz także zmienić nauczyciela. Gwarantujemy, Twoje dziecko pokocha Novakid!
1
2
3
Wybierz subskrypcję dla siebie
Nasz wygodny model subskrypcyjny pozwala na elastyczne dopasowanie liczby zajęć w tygodniu czy miesiącu.
Subskrypcja 4 lekcji
33 PLN za lekcję
1 lekcja w tygodniu

Lekcja trwa 25 minut

Program jest ustalany indywidualnie

Zajęcia odbywają się 1:1
4
2 lekcje w tygodniu

Lekcja trwa 25 minut

Program jest ustalany indywidualnie

Zajęcia odbywają się 1:1
3 lekcje w tygodniu

Lekcja trwa 25 minut

Program jest ustalany indywidualnie

Zajęcia odbywają się 1:1
8
Subskrypcja 8 lekcji
29 PLN za lekcję
12
Subskrypcja
12 lekcji
29 PLN za lekcję
Opinie
"Syn dopiero od miesiąca uczy się w szkole Novakid, a zrobił większe postępy, niż przez pół roku nauki w szkole podstawowej"
"Nie wychodząc z domu, moje dzieci otrzymały dużą dawkę wiedzy i zabawy jednocześnie! :)"
"Miejsce w którym mój syn uczy się nie tylko angielskiego ale też poznaje osoby z całego świata."
Kamila
Magda
Łukasz
FAQ
Ile kosztują zajęcia w Novakid?
Ceny lekcji uzależnione są od danego modelu subskrypcji. Zaczynają się już od 24 złotych.
Kto uczy w Novakid?
Nasi nauczyciele dzielą się na native speakerów oraz osoby, które mówią po angielsku perfekcyjnie, ale ich pierwszym językiem nie jest angielski. Posiadają międzynarodowe certyfikaty, wszyscy mają doświadczenie w pracy z dziećmi.
Czy mogę zmienić nauczyciela?
Tak, możesz to zrobić w dowolnym momencie. 
Jak często odbywają się lekcje?
To zależy od Ciebie – od tego, jaki model subskrypcji wybierzesz. Możesz wybrać spośród 4, 8, 12, 24 lub 48 lekcji w subskrypcji. 
Ile trwa lekcja?
Lekcje trwają 25 minut. Dzieci nie potrafią skupić się tak dobrze jak dorośli. 25 minut to optymalny czas, aby utrzymać ich uwagę i wykorzystać lekcję w maksymalnym stopniu. 
Czy lekcje odbywają się w grupie?
Nie, lekcje w Novakid są prowadzone indywidualnie, tylko dziecko i nauczyciel. Dzięki temu lektor skupia 100% uwagi na uczniu i jego potrzebach. 
Twoje dziecko czeka wielka przyszłość – dzięki angielskiemu w Novakid jest ona na wyciągnięcie ręki
Regularne zajęcia sprawią, że Twoje dziecko zrobi większe postępy, rozwinie się, poszerzy słownictwo, będzie mówiło płynniej. Dzięki lekcjom w wakacje jest to możliwe.
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021