Zamień się w podróżnika

Konkurs Novakid

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w letnim konkursie Novakid! Zamień się wraz z Novakid w podróżnika i zachęć obcokrajowca w kreatywny sposób do odwiedzenia Twojej miejscowości. Podpowiedz, jakie wakacyjne aktywności czekają na turystów. Może będą to odwiedziny w muzeum, leśny spacer z przygodami, albo wycieczka do zoo?
Weź udział
Możesz nagrać film lub piosenkę, napisać rymowankę, zrobić zdjęcia, namalować mapę – ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Zasada jest jedna: masz się przy tym dobrze bawić i w miarę możliwości wykorzystać swoją znajomość angielskiego! :)
Prześlij nam swoje prace konkursowe mailowo na adres: bok@novakid.pl dodając w treści maila, akceptujesz warunki regulaminu i że wyrażasz zgodę na kontakt na potrzeby konkursu lub skorzystaj z formularza poniżej:

Co możesz wygrać?

Do wygrania mamy 10 pakietów atrakcyjnych nagród od Novakid i sponsorów.
bonus 100 PLN na koncie Novakid + i nagrody pocieszenia
4-10 miejsce
Pakiet 8 lekcji standard od Novakid +
3 miejsce
2 miejsce
Pakiet 5 lekcji premium od Novakid +
Pakiet 8 lekcji premium od Novakid +
1 miejsce

Na Twoje prace czekamy do 30 czerwca!

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 1 lipca w sieciach społecznościowych: @novakidpolska, na blogu https://www.novakid.pl/blog/

Sponsorzy nagród:

Partnerzy medialni:

Dlaczego dzieci i rodzice kochają Novakid?

Novakid to szkoła angielskiego online dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, których wyróżnia cudowne podejście do dzieci. Wiemy, że każde dziecko jest niezwykłe i zasługuje na szacunek oraz dobrą przyszłość. Dlatego na naszych zajęciach uczniowie czują się bezpiecznie. Szybko przełamują barierę językową, a wysokie standardy nauczania gwarantują widoczne efekty w nauce już po pierwszych lekcjach.
© Novakid, 2017 - 2020
SZKOŁA NOVAKID
Jesteśmy online szkołą języka angielskiego, w której dzieci w wieku 4-12 lat uczą się z anglojęzycznymi nauczycielami według programaów spełniających europejskie standardy CEFR.
JAK NAS ZNALEŹĆ?
ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków

Polityka prywatności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI