Panuje powszechne przekonanie, że nauka online nie jest odpowiednia dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu takimi jak dysleksja. My w Novakid mocno wierzymy, że to mit! A dziś łatwo to rozwiejemy, bo już ponad 500 uczniów naszej szkoły udowodniło, że można mieć pewne trudności z czytaniem i nadal skutecznie uczyć się angielskiego! Angielski online w Novakid to gwarancja skuteczności oraz szybkich efektów. Twoje dziecko przełamie barierę i rozwinie umiejętności w przyjaznej atmosferze, dzięki nowoczesnemu, autorskiemu i spersonalizowanemu programowi nauczania.
Angielski dla dzieci z dysleksją i ryzykiem dysleksji
Indywidualne
podejście
Wygodny 25-minutowy format zajęć
Brak bodźców zewnętrznych
Zajęcia w Novakid odbywają się wyłącznie w formacie indywidualnym! Nauczyciel jest zawsze gotowy wziąć pod uwagę charakter Twojego dziecka, ustawić najdogodniejsze tempo lekcji, dostosować materiał do potrzeb konkretnego ucznia, nie odchodząc od istoty programu
Nagrody i wsparcie dla dziecka
Nasi nauczyciele są zawsze uśmiechnięci, cierpliwi i weseli - tworzą na lekcji przyjazną dla dziecka atmosferę, dzięki czemu chce ono uczyć się języka angielskiego! System nagradzania sukcesów dziecka pomaga mu poczuć, że świetnie sobie radzi.
Dziecko nie ma szans na nudę lub zmęczenie. 25 minut to optymalna długość lekcji, która pozwala na 100% efektywność.
Twoje dziecko będzie uczyć się języka w komfortowym dla niego otoczeniu, bez zbędnego hałasu i rozpraszających bodźców.
Nasze dzieci uczą się czytać w ciekawy a co najważniejsze skuteczny sposób, idealny dla dzieci z dysleksją lub ryzykiem dysleksji. Używamy tutaj metody phonics. Metoda ta polega na tym, że dzieci w mniejszym stopniu polegają na pamięci wzrokowej, a bardziej na rozwijaniu pamięci słuchowej. Jest to metoda, która pomaga dzieciom zrozumieć powiązania między literami, a dźwiękami. W szczególności zapamiętują dźwięki związane z określonymi literami i wykorzystują je do budowania słów. Dzięki tej metodzie dziecko w końcu będzie w stanie przeczytać dowolne, nawet nieznane słowa. Nasi nauczyciele są zawsze uśmiechnięci, cierpliwi i weseli - tworzą na lekcji przyjazną dla dziecka atmosferę, dzięki czemu chce ono uczyć się języka angielskiego! System nagradzania sukcesów dziecka pomaga mu poczuć, że świetnie sobie radzi.
Wszyscy nasi nauczyciele, którzy pracują z dziećmi z dysleksją, przeszli specjalne szkolenie do pracy z nimi.
Program Novakid z powodzeniem łączy szereg zalet, które sprawią, że nauka języka angielskiego dla dziecka z dysleksją lub ryzykiem dysleksji będzie bezstresowa i skuteczna:
Dlaczego nauka angielskiego się opłaca?
Znajomość angielskiego to obowiązkowy punkt w CV. Dzięki temu szanse na lepiej płatne stanowisko wzrastają. Zagraniczny staż, praca w międzynarodowej firmie z klientami z całego świata? Angielski to umożliwi!
Lepsza praca
Znajomość angielskiego to gwarancja większych możliwości. Podróżowanie, poznawanie obcych kultur, dostęp do materiałów naukowych, filmów, seriali… Z angielskim cały świat stoi przed nami otworem!
Poszerzenie horyzontów
Dodatkowy angielski pozwoli na osiągnięcie lepszych wyników w szkole. Umożliwi wyjazd na zagraniczne uczelnie, zdobycie stypendiów, pomoże w obraniu ścieżki kariery zwieńczonej sukcesem Twojego dziecka.
Dostęp do wiedzy
Lepsza praca
Znajomość angielskiego to obowiązkowy punkt w CV. Dzięki temu szanse na lepiej płatne stanowisko wzrastają. Zagraniczny staż, praca w międzynarodowej firmie z klientami z całego świata? Angielski to umożliwi!
Novakid to szkoła, która stawia na pierwszym miejscu dziecko i jego potrzeby. Nie zapominamy jednak o rodzicach! Dlatego właśnie nasza szkoła jest kochana przez maluchy i polecana przez rodziców. Sprawdź, co @kamperki sądzi o Novakid!
Zobacz, dlaczego rodzice nas polecają
Jak działa Novakid?
Pierwszym krokiem jest odbycie darmowej lekcji próbnej. Dzięki temu dziecko pozna nauczyciela, zobaczy, jak wyglądają lekcje. Dowiecie się, dlaczego warto się u nas uczyć! Następnym krokiem jest wybór jednego z wygodnych abonamentów.
Darmowa lekcja próbna
W czasie lekcji dziecko jest aktywizowane do nauki poprzez interaktywne gry i zabawy. Odbywa wirtualne wycieczki, opowiada o swoich pasjach, śpiewa, koloruje, rozwiązuje zagadki. Dzięki temu się nie nudzi, ani nie stresuje – a efekty przychodzą naprawdę szybko!
Bezstresowa nauka pełna zabawy
Ucząc się w Novakid nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Wszystkie materiały, w tym dodatkowe, zadania domowe – znajdziesz na naszej platformie. Dziecko nie musi dźwigać podręczników, może w każdej chwili powtórzyć lekcję lub wykonać zadania uzupełniające wiedzę.
Wszystko na jednej platformie – bez dodatkowych kosztów
Novakid to #1 szkoła angielskiego
online według Jason Partners
W rankingu Jason Partners zajęliśmy pierwsze miejsce wśród szkół języka angielskiego w Europie! Bardzo cieszy nas to wyróżnienie, ale wciąż najważniejsze jest dla nas zadowolenie uczniów oraz satysfakcja rodziców. Razem z Wami pracujemy na wszystkie sukcesy!
Jesteśmy szkołą numer 1 w Europie
Angielski to coś, co naprawdę warto znać. Zapisując dziecko do Novakid, masz pewność, że nauczy się mówić płynnie – bez stresu i nudy.
Stwórz lepszą przyszłość dla swojego dziecka – angielski zostanie z nim na zawsze!
Imię i Nazwisko*
Adres E-mail*
Telefon*
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021