Lekcje w Novakid są prowadzone indywidualnie, w formie online – dzięki temu dzieci osiągają lepsze efekty, a nauka odbywa się wygodnie. Twoje dziecko uczy się z Novakid bez ograniczeń, a Ty nie tracisz czasu na dojazdy.

Lekcja próbna jest darmowa.
Wysokiej jakości lekcje angielskiego dla dzieci w najwygodniejszej formie – online

Lekcje w Novakid są prowadzone indywidualnie, w formie online – dzięki temu dzieci osiągają lepsze efekty, a nauka odbywa się wygodnie. Twoje dziecko uczy się z Novakid bez ograniczeń, a Ty nie tracisz czasu na dojazdy.

Lekcja próbna jest darmowa.
Wysokiej
jakości lekcje angielskiego
dla dzieci w najwygodniejszej formie – online

Jakie zalety niesie ze sobą nauka online?
Marnujesz czas na dojazdy

Brak indywidualnego podejścia

Nierówności w programie

Dojazd do szkoły stacjonarnej zajmuje czas. Stanie w korkach, poszukiwanie miejsca parkingowego, wydatki na benzynę – to wszystko może być irytujące i kłopotliwe. Osobom zapracowanym trudno jest dopasować zajęcia dziecka do swojego napiętego grafiku.

Ponieważ w szkole stacjonarnej zajęcia odbywają się zazwyczaj w grupie, potrzeby Twojego dziecka mogą nie zostać spełnione. Dodatkowo nauczyciel traci czas na kwestie organizacyjne, zamiast poświęcać go w 100% uczniom.

Program przygotowany dla grupy nie uwzględnia indywidualnych potrzeb poszczególnych dzieci. Dlatego może się zdarzyć, że przerabiany materiał będzie za trudny – lub zbyt prosty. Dziecko nie będzie robiło postępów, może zniechęcić się do dalszej edukacji.

Wygodnie dostosowujesz grafik zajęć

Lekcje prowadzone indywidualnie

Idealnie dostosowany poziom zajęć

Ucząc się online, Twoje dziecko może robić to z dowolnego miejsca – z domu, od dziadków, znad jeziora, gór czy nawet spod namiotu. W Novakid samodzielnie dobierasz terminy i godziny lekcji, nie musisz dopłacać do podręczników czy dojazdów.

W Novakid dzieci uczą się na prywatnych lekcjach z nauczycielem. Lektor poświęca mu 100% uwagi, a 25 minut lekcji jest wykorzystane w najefektywniejszy sposób. Dziecko czuje się bezpiecznie, dzięki czemu szybciej otwiera się na język.
Nasi nauczyciele, dostosowując program, biorą pod uwagę indywidualne potrzeby dziecka. Przerabiany materiał będzie przystosowany do poziomu wiedzy, umiejętności, a także charakteru oraz zainteresowań ucznia. Dzięki temu nauka przebiega efektywnie i szybko.

Lekcje angielskiego w szkole językowej
Lekcje angielskiego w Novakid
Lekcje angielskiego w Novakid
Lekcje angielskiego w szkole językowej
Lekcje angielskiego w szkole językowej
Lekcje angielskiego w Novakid
Czym jest Novakid?
Novakid to szkoła angielskiego online dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy regularnie przechodzą kursy i uczą zgodnie z europejskimi standardami. Wiemy, że każde dziecko jest niezwykłe i zasługuje na szacunek oraz dobrą przyszłość. Dlatego program dostosowujemy, uwzględniając umiejętności, wiedzę, charakter oraz zainteresowania każdego z uczniów. Nie idziemy na łatwiznę! Na indywidualnych lekcjach uczniowie czują się bezpiecznie. Uczą się praktycznego języka, który przyda się im w prawdziwym świecie. Szybko przełamują barierę językową, a wysokie standardy nauczania gwarantują widoczne efekty w nauce już po pierwszych lekcjach.

Dlaczego my?
100% uwagi dla dziecka
Indywidualny program
Bez nudy i stresu
W Novakid lekcje odbywają się 1:1. Nauczyciel skupia się tylko na Twoim dziecku oraz jego potrzebach. Dzięki temu nawet nieśmiałe dzieci szybciej przełamują strach i barierę językową.
Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego program nauczania jest stworzony indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i umiejętności ucznia oraz jego poziomu znajomości języka.
Nauka nie musi być nudna i stresująca. Dlatego wykorzystujemy elementy grywalizacji, wprowadzamy elementy ruchu i zabawy. Dzięki temu dzieci uczą się szybciej i kochają zajęcia w Novakid!
1
2
3
Zobacz co Mikołaj Roznerski mówi o Novakid!
Zapisz swoje dziecko na lekcje angielskiego w Novakid i obserwuj, jak szybko osiągnie rewelacyjne efekty

Rodzice potwierdzają, że ich dzieci, ucząc się w Novakid, osiągają efekty szybko, bez stresu, zaś nauka nie jest już przykrym obowiązkiem, a dobrą zabawą i okazją do rozwoju!

Lekcja próbna jest darmowa.
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021