Angielski online dla dzieci w Novakid prowadzony jest w formie zabawy. Takie podejście daje lepsze efekty niż tradycyjne. Lekcje są realizowane według najlepszych, europejskich standardów przez doświadczonych, certyfikowanych nauczycieli – native speakerów.
Spersonalizowane lekcje angielskiego, które dają efekty
Novakid to #1 szkoła angielskiego online według Jason Partners
Ponad 52 000 zadowolonych rodziców
Na wideo zobaczysz, jak wyglądają zajęcia w Novakid. Chcesz więcej? Zapisz się na darmową lekcję próbną! Zanim podejmiesz decyzję o wykupieniu abonamentu w Novakid, przekonasz się, dlaczego warto!
Tak wyglądają lekcje w Novakid
Dlaczego warto wybrać Novakid?
Lekcje w Novakid odbywają się 1:1 – nauczyciel poświęca 100% uwagi Twojemu dziecku.
Lekcje 1:1
Program zajęć przygotowany jest z myślą o indywidualnych potrzebach, zainteresowaniach, umiejętnościach i wiedzy uczniów.
Indywidualne podejście
Dzieci nie potrafią skupiać się tak, jak dorośli. 25 minut to optymalna długość lekcji, która pozwala na 100% efektywność.
Lekcje trwają 25 minut
Warto zapisać dziecko do Novakid
nauka przez zabawę

lekcje trwają 25 minut

darmowa lekcja próbna

europejskie standardy nauczania

wszystkie materiały w jednym miejscu
Poznaj naszych nauczycieli
Na darmowej lekcji próbnej zobaczysz finalny efekt naszej pracy – poznasz naszą autorską platformę oraz styl nauczania. Ale co sprawia, że to wszystko okazuje się skuteczne? Jak dochodzimy do naszej jakości? Dowiedz się, co ma na to wpływ.
Co sprawia, że nauka w Novakid jest tak skuteczna?
Ze względu na szybki rozwój otaczającego nas świata, obszar edukacji także dostosowuje się do zmieniających się realiów. W Novakid chcemy łączyć technologiczne rozwiązania z potrzebami naszych uczniów oraz rodziców. Pierwszym krokiem jest możliwość brania udziału w lekcjach z każdego miejsca na świecie. Mobilne lekcje to olbrzymie ułatwienie oraz niepowtarzalna wygoda.
Najnowocześniejsza technologia
Grywalizacja to podejście, w którym wykorzystujemy gry, aby uczyć efektywniej. W czasie lekcji dzieci rozwiązują zagadki i bawią się w specjalnie zaprojektowane aktywności, które przypominają dobrą zabawę, a nie naukę w szkolnej ławie. Dzięki temu szybciej osiągają dobre wyniki. Nie stresują się i nie nudzą. To nowoczesne podejście wykorzystywane na całym świecie daje efekty także w Novakid!
Zastosowanie grywalizacji
W Novakid wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe. Dlatego wierzymy w personalizację programów nauczania. Ponieważ każdy uczeń ma inne potrzeby oraz umiejętności, plan edukacji musi być do nich przystosowany. Pierwsza lekcja w Novakid pozwala nauczycielowi poznać dziecko i przygotować program, idealnie dla niego dobrany. Dzięki temu uczniowie czują się komfortowo i osiągają dobre wyniki.
Spersonalizowane programy nauczania
W Novakid regularnie badamy, co podoba się naszym klientom, a co wymaga dalszej pracy z naszej strony. Takie podejście, opierające się na twardych danych jest nowoczesne oraz niezwykle przyszłościowe. Pozwala nam ono na rozwijanie platformy, planowanie strategii nauczania oraz rozwój całej szkoły. Stajemy się coraz lepsi, a to wszystko dla naszych uczniów!
Rozwój na podstawie danych
Zobacz, co sądzą o Novakid inni rodzice
Kamila
Magda
Łukasz
"Syn dopiero od miesiąca uczy się w szkole Novakid, a zrobił większe postępy, niż przez pół roku nauki w szkole podstawowej"
"Nie wychodząc z domu, moje dzieci otrzymały dużą dawkę wiedzy i zabawy jednocześnie! :)"
"Miejsce w którym mój syn uczy się nie tylko angielskiego ale też poznaje osoby z całego świata."
FAQ
Ile kosztują zajęcia w Novakid?
Ceny lekcji uzależnione są od danego modelu subskrypcji. Zaczynają się już od 28 złotych.
Jacy nauczyciele uczą w Novakid?
W Novakid uczą zarówno native speakerzy, jak i osoby, które biegle posługują się językiem angielskim. Wszyscy nauczyciele Novakid to posiadacze międzynarodowych dyplomów i certyfikatów nauczycielskich CELTA, TEFL, TESOL, TKT.
Czy pierwsza lekcja jest darmowa?
Tak – za pierwszą lekcję nic nie płacisz. Możesz po niej zrezygnować i nie jesteś zobowiązany do kontynuowania nauki.
Jak prowadzone są zajęcia?
Zajęcia prowadzone są indywidualnie, 1:1. Dzięki temu dziecko otrzymuje 100% uwagi nauczyciela. Wszystko odbywa się na platformie online. Lekcje trwają 25 minut i są prowadzone z wykorzystaniem gier i zabaw – dzięki czemu dziecko uczy się skuteczniej, bez stresu i nudy.
Nasza metoda – nauka przez zabawę – daje o wiele lepsze efekty niż tradycyjne podejście. Przekonaj się – zapisz się na darmową lekcję próbną i zacznijcie przygodę z Novakid!
Zwiększ szanse swojego dziecka na efektywniejszą naukę angielskiego!
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021