Novakid to #1 szkoła angielskiego online według Jason Partners
Close
Efektywny angielski dla dzieci, wygoda dla rodziców

Szukasz szkoły języka angielskiego, która zapewnia skuteczną edukację dla Twojego dziecka? W Novakid program nauczania jest dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia oraz najwyższych, europejskich standardów. Nauka odbywa się w przyjemnej, bezpiecznej atmosferze. Razem pomożemy Twojemu dziecku osiągnąć sukces.
Novakid to #1 szkoła angielskiego online według Jason Partners
Dziecko otwiera się na świat

Dzięki znajomości angielskiego dziecko otwiera się na świat. Poznaje inne kultury i zwyczaje. Uczy się szacunku oraz tego, że różnorodność to coś wartościowego. Poszerza horyzonty, nabiera pewności siebie i staje się bardziej komunikatywne.
Znajomość angielskiego to lepsza przyszłość


Jeśli dziecko przełamie barierę językową na wczesnym etapie, o wiele łatwiej będzie mu opanować angielski w takim stopniu, by swobodnie się nim posługiwać. Co przełoży się na wyniki w szkole oraz na szansę zdobycia dobrej pracy w przyszłości.
Dziecko może spełniać marzenia
Znajomość angielskiego otwiera możliwości i umożliwia spełnianie marzeń. Nauka za granicą, dodatkowe kursy, dostęp do literatury i filmów, dalekie podróże, znalezienie dobrej pracy, nawiązanie międzynarodowych przyjaźni... Lista jest długa – a co umieściłoby na niej Twoje dziecko?
Co wpływa na sukces nauki w Novakid
Europejskie standardy nauczania
Mówimy w 100% po angielsku
Program nauczania,
który ma sens
Program jest zbudowany zgodnie z systemem poziomów znajomości języka obcego CEFR a certyfikaty są akceptowane przez Oxford.
Dzięki temu, że na lekcjach mówimy tylko po angielsku, uczniowie robią szybsze postępy, przyzwyczajają się do języka, przełamując barierę w sposób bezstresowy.
W Novakid nauczyciel poświęca dziecku 100% uwagi, dostosowując poziom lekcji do jego umiejętności, zainteresowań oraz kwestii wymagających powtórzenia.
Zobacz, jak mogą wyglądać
lekcje Twojego dziecka
Sprawdź, dlaczego uczniowie nas kochają, a rodzice nam ufają
Sprawdź, dlaczego uczniowie nas kochają, a rodzice nam ufają
Gwarancja zadowolenia z nauki
Wiemy, że edukacja Twojego dziecka to coś bardzo ważnego, wymagającego namysłu, a nie pośpiechu. Dlatego dajemy Ci możliwość wzięcia udziału w darmowej lekcji próbnej. Jeśli nie będziecie zadowoleni – nie musicie kontynuować nauki.
Wypełnij
formularz
Weź udział w darmowej lekcji
Rozpocznij naukę w
Novakid
Wypełnij formularz kontaktowy, wybierz dzień i godzinę lekcji. Dzięki formie online, zajęcia mogą odbywać się, gdziekolwiek chcecie.
Umów się na darmową lekcję próbną – wypróbuj, jak działamy!
Jeśli darmowa lekcja spodoba się Tobie i Twojemu dziecku – wykup dowolny pakiet i rozpocznijcie naukę w Novakid.
Zacznijcie naukę w Novakid
1
2
3
Dołącz do ponad 50 000 zadowolonych rodziców!


Zapisz się na darmową lekcję próbną i zobacz jak to działa. Kontynuuj naukę lub bez konsekwencji zrezygnuj. Poznaj naszych wyjątkowych nauczycieli i ich skuteczne metody pełne zabawy, dzięki którym dzieci uczą się szybciej i efektywniej.
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021