Dzieci uczące się systematycznie osiągają o 35% lepsze wyniki
Dzieci, które przerywają naukę na wakacje, tracą biegłość i stresują się przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. Ucząc się w Novakid masz pewność, że Twoje dziecko osiągnie lepsze wyniki, będzie mówiło płynniej i bez stresu.
Dzieci uczące się systematycznie osiągają o 35% lepsze wyniki
Dzieci, które przerywają naukę na wakacje, tracą biegłość i stresują się przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. Ucząc się w Novakid masz pewność, że Twoje dziecko osiągnie lepsze wyniki, będzie mówiło płynniej i bez stresu.
Twoje dziecko może osiągnąć sukces i spełniać marzenia
Może znaleźć dobrą pracę
Może wygodnie podróżować i poznawać przyjaciół na całym świecie
Będzie miało więcej możliwości
Pracodawcy cenią sobie płynną znajomość języków obcych. Jeżeli Twoje dziecko będzie posiadało kompetencje w zakresie języka angielskiego, jego szanse na znalezienie satysfakcjonującej, stabilnej i dobrze płatnej pracy z pewnością wzrosną.
Znajomość angielskiego pomaga w podróżach, tych dalekich jak i nieco bliższych. Poznawanie nowych kultur sprawia, że stajemy się bardziej otwarci i tolerancyjni. Twoje dziecko będzie w stanie porozumiewać się z ludźmi z całego świata.
Jeśli Twoje dziecko pozna angielski, nie tylko będzie w stanie oglądać filmy czy seriale w oryginale. Otworzą się przed nim niepowtarzalne możliwości – zagraniczne staże, międzynarodowe konferencje, edukacja na wyższym poziomie, rozwijanie pasji i wiele, wiele więcej.
85%
25 minut
2 lekcje
Rodziców zauważa znaczącą poprawę po 2 miesiącach
od rozpoczęcia nauki w Novakid.
Tyle trwają lekcje w Novakid – to optymalna ilość czasu dla każdego dziecka, aby nie straciło koncentracji.
Tyle lekcji w tygodniu wystarczy, by zauważyć efekty i zadbać o systematyczność.
Co dadzą Twojemu dziecku lekcje z Novakid w czasie wakacji?
Dziecko nie przerywa nauki
Masz pełną kontrolę
Nauka jest wygodna
Dzięki nauce angielskiego w wakacje, po powrocie do szkoły dziecko nie odczuje silnego stresu. Co więcej – osiągnie lepsze efekty, pokona barierę językową i zachowa płynność w mówieniu.
W Novakid sam ustalasz termin lekcji oraz wybierasz nauczyciela. Po lekcji próbnej możesz zrezygnować bez konsekwencji. A postępy dziecka sprawdzisz na bieżąco w swoim panelu użytkownika.
Nie musisz instalować żadnego programu. Na platformie znajdziesz zadania domowe oraz dodatkowe pomoce naukowe. W czasie lekcji nauczyciel poświęca pełną uwagę Twojemu dziecku – zajęcia odbywają się 1:1.
Zobacz, jak prosto zacząć naukę w Novakid!
Umów się na darmową lekcję próbną
Po lekcji próbnej – wybierz subskrypcję
Korzystanie z Novakid jest wygodne
Z Novakid nie kupujesz niczego w ciemno. Najpierw umawiasz się na darmową lekcję próbną, w czasie której nauczyciel oceni aktualny poziom wiedzy i umiejętności dziecka, a Ty sprawdzisz, jak działamy.
Jeżeli lekcja próbna Ci się spodoba, wybierz interesującą Cię subskrypcję. Sama wybierzesz, kiedy i gdzie odbędą się lekcje – z Novakid nie jesteś ograniczony miejscem zamieszkania czy dojazdami.
Ucząc się z Novakid nie musisz instalować żadnych programów ani kupować podręczników. Masz pełną elastyczność i dodatkowo oszczędzasz na materiałach do nauki oraz dojazdach.
1
2
3
Opinie
"Syn dopiero od miesiąca uczy się w szkole Novakid, a zrobił większe postępy, niż przez pół roku nauki w szkole podstawowej"
"Nie wychodząc z domu, moje dzieci otrzymały dużą dawkę wiedzy i zabawy jednocześnie! :)"
"Miejsce w którym mój syn uczy się nie tylko angielskiego ale też poznaje osoby z całego świata."
Kamila
Magda
Łukasz
Zapisz się na darmową lekcję próbną
Lekcja próbna do niczego Cię nie zobowiązuje, możesz po niej zrezygnować z dalszej nauki. W czasie tej lekcji nauczyciel ustali poziom wiedzy Twojego dziecka, co pozwoli mu stworzyć dedykowany, indywidualny program nauczania.

Dołącz do ponad 52 000 zadowolonych rodziców!
Pomóż swojemu dziecku osiągać lepsze rezultaty w nauce angielskiego – zapewnij mu kontakt z językiem także w wakacje.
Szkoła Novakid
Szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR.
Jak nas znaleźć
Novakid Inc., ul. Rogozińskiego 6, budynek Graffit House, I piętro, 31-559 Kraków
Email
bok@novakid.pl
WhatsApp
+48795487686
© Novakid 2017 - 2021